Garanti ve değişim koşulları

Garanti ve Değişim Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün Değiştirme

Müşteri satın almış olduğu üründe olası beden sorunları veya herhangi bir başka nedenden dolayı almış olduğu ürünü ;

· Tahrip etmeden
·
· Kullanmadan
·
· Ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren üç (3) günlük süre içerisinde değiştirme hakkı vardır
·
· Eğer var ise kutusu , ambalajı
·
· Standard aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak göndererek değişim yapabilir.
·
 Değişimlerde, müşteri hizmetlerinden kargolama için adres bilgisi alınız

DEĞİŞTİRME İŞLEMLERİNDE KARGO MASRAFLARI MÜŞTERİYE AİTTİR.

İSTEDİĞİNİZ KARGO FİRMASI İLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ

ŞAYET HERHANGİ BİR KARGO İLE ANLAŞMANIZ YOK İSE, EN UYGUN FİYATLI KARGO FİRMASI PTT KARGODUR ÜCRETİ 6 TL CİVARIDIR

***********************************

İADE 

Kanuni Mevzuat gereği Mayo ve Plaj ürünleri Hijyen nedeniyle iade yapılmamaktadır. Cayma Hakkı ve İade Süreç Bilgileri Cayma hakkı nedir?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“Kanun”) gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir.


Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?

Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler Niteliği itibarıyla geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.) Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş kategorisindeki tüm ürünler vb.) Tatil kategorisinden satın alınan otel, yurt içi/yurt dışı turlar, gezi ve uçak bileti gibi ürün ve hizmetler. Bu ürün ve hizmetlerin iptal/iadesi, satıcı acente uygulaması doğrultusunda yapılır.Müşteri hizmetleri telefon numarası

0212 909 35 37     0546 249 66 29

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Mayomax Ürünleriniz Hakkında Sorumuz Olacaktı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.