Teslimat Koşulları


Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra genelde yüzde 90 oranında aynı iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İSTANBUL'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde Kargo Firmaları teslimat yapmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından  KARGO SİGORTASI garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza Sipariş Numaranız ve sipariş bilgilerinizle birlikte  bildirilecektir.Çok ender de olsa ,Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda vermiş olduğunuz iletişim numaralarından müşteri temsilciniz size dönüş yapacaktır.

MAYOMAX on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa, sezonluk ürünler sattığımızdan dolayı, aynı anda birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilmektedir, çok çok ender görülsede , bu nedenle ürün stoklarda tükenebilir. bu durumda ;DERHAL SİZİNLE VERMİŞ OLDUĞUNUZ TELEFON NUMARALARINIZDAN BİREBİR İLETİŞİM KURULARAK , İPTAL , İADE, YADA FARKLI ÜRÜNLER HAKKINDA TARAFINIZ BİLGİLENDİRİLECEKSİNİZ...ASLA İSTEMEDİĞİNİZ VE YERİNE GEÇECEK İKAME ÜRÜN FİRMAMIZCA GÖNDERİLMEMEKTEDİR. HERŞEY SİZİN KONTROL VE ONAYINIZ DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Mayomax Ürünleriniz Hakkında Sorumuz Olacaktı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.