Yurtdışından Sipariş Vermek İçin

YURTDIŞINDAN SİPARİŞ

MAYOMAX.COM 'a Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla sitemizden , yada PAYPAL dan üyelik gerektirmeden Kredi Kartınızla ödeyebilirsiniz.Arzu ederseniz banka havalesi ile de ödemenizi yapabilirsiniz, ancak havale ücretleri bankalar tarafından çok yüksek tutulmakta 20 euro civarı havale ücreti almaktalar , bu havale ücreti size ait olmaktadır.Bu yüzden ödemenizi resmi yollar olan Kredi Kartınız ile sıfır masraf ile ödemenizi tavsiye ederiz.

Yurtdışından siparişlerde maalesef KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ BULUNMAMAKTADIR

GÜMRÜK PROSEDÜRLERİ

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir.

Mayomax.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Mayomax Ürünleriniz Hakkında Sorumuz Olacaktı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.